Nasza Oferta

Informujemy, że od dnia 12 lipca 2022 r., zgodnie z nowym wydaniem zakresu akredytacji,  rozszerzamy ofertę laboratorium o wzorcowanie analizatorów wielogazowych oraz mierników stężenia gazów. Dodatkowo zwiększyliśmy zakres pomiarowy dla dwutlenku siarki SO2 do 3000 ppm. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

JL 269

Posiadamy w ciągłej sprzedaży detektory wycieku gazów palnych firm       umożliwiające sprawne wykrywanie nieszczelności instalacji gazowych (metan, wodór, LPG). Ich trwałość doceniana jest, od wielu lat, przez rzeszę użytkowników w całej Polsce. Detektory wysyłamy, wraz ze świadectwem sprawdzenia na metanie, w ciągu 24h od złożenia zamówienia.

Leakator 10    JL269    

SOLYS 2

 

Oferta profesjonalnych czujników   do pomiaru promieniowania słonecznego: pyranometry, pyrgeometry, czujniki UV, czujniki promieniowania fotosyntezy, pyrheliometry, bilansomierze czterokanałowe, czujniki usłonecznienia, moduły wentylacyjne CVF4 oraz system śledzenia słońca (suntracker SOLYS 2, RAZON+). W ofercie dostępne są również zaawansowane urządzenia do badania atmosfery: POM, PGS, LAS, BREWER. Najnowszym rozwiązanem są pyranometry SMART series z wyjściem cyfrowym MODBUS i dodatkowo sygnałem analogowym 4..20mA lub 0-1V. Każdy czujnik z wyjściem analogowym (CMPxx) ma teraz swój odpowiednik z wyjściem cyfrowym (SMPxx). Oferujemy rozszerzenie gwarancji na pyranometry do 5 lat.

AMETEK Jofra

Serwisujemy i sprzedajemy przemysłowe kalibratory temperatury, ciśnienia i sygnałów elektrycznych firmy:

Wielofunkcyjny Kalibrator HPC600: kalibracja przetworników ciśnienia (dokł. 0,02% w.m.), pomiar temperatury (Pt100), pomiar i zadawanie pętli prądowej 4..20mA, wbudowana pompa elektryczna do 10 bar. Nowa generacja kalibratorów temperatury serii CTC-155/-350/-600 z inteligentnym czujnikiem referencyjnym STS-102A, stabilność temperatury na poziomie 0,04oC, chłodzenie 155oC --> 23oC w ciągu 12 minut, software Jofracal. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwaracyjny kalibratorów AMETEK.
MONOXOR III

 

Oferujemy szeroką gamę mierników ochrony osobistej w celu zapewnienia bezpieczeństwa ludzi, podczas prac w studzienkach, zbiornikach i innych pomieszczenaich zamkniętych, w których mogą pojawić się takie gazy jak siarkowodór, metan, tlenek węgla, wodór.  Mierzone może być też stężenie Tlenu pod kątem jego niedoboru. Każdy nowy miernik dostarczany jest wraz ze świadectwem sprawdzenia na gazach wzorcowych. Polecamy miernik czterogazowy BX616 (O2, CO, H2S, gazy palne), który monitoruje 4 najważniejsze gazy w otoczeniu człowieka. 

Bran Luebbe

Firma Radiotechnika Serwis Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Bran+Luebbe (SPX Flow)

      

w zakresie analizatorów do automatycznego pomiaru śladowych stężeń związków chemicznych w wodzie.  

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą serią analizatorów on-line Power Mon

 

KM 425/450

Firma  zastosowała w analizatorach spalania kotłowego technologię bezpośredniego pomiaru stężenia CO2. Umożliwiło to rezygnację z kłopotliwego w eksploatacji czujnika tlenu i przejście do wyliczania parametrów spalania na podstawie pomiaru CO i CO2. Czas pracy, miedzy kolejnymi wymianami czujników, wydłużył się nawet do 5 lat. Dostępne jest kilka urządzeń pracujących w tej technologii: KANE251, KANE452 KANE457 oraz KANE458. Wszystkie analizatory są zgodne z normą EN50379. Uwaga! Prowadzimy serwis analizatorów (wymiany czujników, kalibracje roczne, wzorcowania). 

Aspiratory osobiste APEX

Oferujemy szeroką gamę urządzeń i akcesoriów firmy do badań środowiskowych oraz do pomiarów na stanowiskach pracy. Aspiratory osobiste APEX 2-IS (APEX 2-IS PLUS), kalibratory przepływu Flow Detective (FLow Detective Plus), głowice pomiarowe, cyklony, rurki sorbentowe, mierniki zapylenia Microdust Pro oraz osobiste dozymetru hałasu dBadge.

Ametek Process

Radiotechnika Serwis Sp. z o.o. jest autoryzowanym serwisem oraz przedstawicielem handlowym firmy                                                           

Land  

W zakresie analizatorów gazów spalinowych oraz pomiaru tlenu  (nie oferujemy pirometrów stacjonarnych lub przenośnych). 

Ta strona używa plików COOKIES. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używianie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki. 

 

 

xsolve